top of page

Roman boyutunda siyah beyaz bir kitap için örnek maliyet tablosu 

Girdi fiyatlarının dövize bağlı olması ve döviz fiyatlarındaki hızlı değişimler nedeniyle sayfamızdaki maliyet tablosunu kaldırmak zorunda kaldık. Lütfen info@gureryayinlari.com adresine yazarak ya da 0532 397 64 79 nolu telefonu arayarak fiyatlarımızı öğreniniz.

Fiyatlara KDV dahil değildir.

Telif Hakları: Kitabın telif hakları yayınevimize değil, yazara aittir. 

Telif Ödemesi: Satış fiyatının %40'ı yazara telif ücreti olarak ödenir. 

Fiyata Dahil Olanlar: Editörlük, Mizanpaj (Sayfa tasarımı), Kapak tasarımı, Yazar Danışmanlığı,           Bandrol işlemleri, Depolama hizmetleri, Dağıtım ve Satış Hizmeti.  Yazar basılan kitaplardan istediği kadarını ücretsiz alabilir.            

Baskı Türü: 250 adet için dijital, diğerleri için ofset baskı fiyatıdır.

Ebat ve Kağıt Türü: Romanlarda en yaygın kullanılan ölçü olan 13,5x21 cm ve 60.gr enzo.

Yayınlama Süresi: Kitabın büyüklüğüne göre minimum 1 ay, maksimum 4 aydır.

Dağıtım Ağımız: Kitaplarımız; D&R, Remzi, İnkılap, Dost gibi zincir mağazalarda; D&R, Amazon, Kitapyurdu, İdefix, Pandora, Hepsiburada ve N11 başta olmak üzere kitap satılan bütün önemli internet sitelerinde ve dağıtıcılar aracılığıyla Türkiye'nin her yerindeki kitapçılarda satılır.  

     

     Sayfa sayısı, kağıt ebat ve türleri, renkli baskı, tanıtım ve reklam hizmetleri maliyetlerin değişmesine neden olacaktır.  

     Kitabınızın  maliyetini tam olarak öğrenmek için  lütfen www.info@gureryayinlari.com">www.info@gureryayinlari.com adresinden mail yoluyla ya da  0212 224 16 33 nolu telefonumuzdan bize ulaşın. Çok uygun fiyatlarla çok farklı çözümlerimiz olduğunu göreceksiniz.

bottom of page