top of page
KÜLTÜR OKUMAKLA BAŞLAR

Gürer Yayınları

Baskı Fiyatları
Kitap yayınlama maliyetlerini görmek için lütfen Baskı Fiyatları sayfamızı ziyaret ediniz.
 
Verdiğimiz hizmetleri ve Gürer Yayınlarının farkını görmek için lütfen Kitabınızı Yayınlayalım sayfamızı ziyaret ediniz.

Yeni Kitaplarımız Geç Olmadan

tüm kitapçılarda!

SEE ALL >

YENİ ÇIKANLAR

ÇOK SATANLAR

Biz Kimiz?

Gürer Yayınları yayın hayatına 2006 yılında “Atatürk’ün Yaveri  Cevat Abbas Gürer”  kitabıyla başladı. Cevat Abbas Gürer Çanakkale Savaşından itibaren yirmi dört yıl boyunca Atatürk’ün yaverliğini yapmış, hep en yakınındaki kişi olmuştur. Aynı zamanda yayınevimizin kurucusu Hüseyin Gürer’in de dedesidir.

Sonraki yıllarda Gürer Yayınları, çeşitli bilimsel kitaplar, Türkiye’nin önde gelen fikir ve kültür adamlarının biyografileri, romanlar, araştırma-inceleme yazıları ve erken dönem Cumhuriyet tarihine ilişkin nadide eserlerle yayın hayatına devam etmiştir.

 

Metro 2033 ve Metro 2034 yayınevimizde ilk çıkan bilim kurgu romanlarıdır. Bu kitaplar okuyucular tarafından büyük beğeniyle karşılanmışlardır. Geçtiğimiz yıl ve bu yıl içinde Levent Çaşka'ya ait Astera Kaşifleri-İçdünya Destanı 1 ve Astera Kaşifleri-Yapay Zeka Savaşları ile devam eden bilimkurgu serimize Korkusuz, Yıldız Ateşi ve Kör Bakış gibi Dünya bilimkurgu edebiyatının en beğenilen eserlerinden birkaçı da eklenmiştir.

Bilimkurgu dışında yerli ve yabancı romanları ve değişik konularda çok sayıda eseri de Türk okuyucusuyla buluşturduk. Önümüzdeki dönemde çeviri eserlere devam etmekle birlikte daha çok Türk yazarıyla karşınıza çıkmayı hedefliyoruz.

Yayınevimize ve kitaplarımıza ilgilerini esirgemeyen tüm yazarlarımıza ve okuyucularımıza teşekkürü bir borç biliriz. 

contact

İletişim

Gürer Yayınları

Prof. Nurettin Mazhar Öktel Sk.

No: 9/2 34381 Şişli İstanbul

info@gureryayinlari.com

Tel : (212) 224 16 33


Her konuda bize yazın. En geç birkaç saat içinde size dönüş yapalım.

Ad *

E-posta *

Telefon

Mesaj

Teşekkür ederiz. En genç bir iki saat içinde size dönüş yapacağız.

bottom of page